Σάββατο 25 Μαΐου 2013

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚYΠΕΛΛΟΥ ΤΥΠΟΥ & Μ.Μ.Ε. 2012-2013:ΙNFOBETO–NOVASPORT FM 4-2 & ΒΗΜΑ–ΣΕΗ 1-1

Εγιναν οι δέυτεροι ημιτελικοί του Κυπέλλου Τύπου,στο γήπεδο του Καματερού: INFOBETO – NOVASPORT FM 4 - 2 & ΒΗΜΑ FM ΝΕΑ - ΣΕΗ 1-1.

Βάσει αυτών των αποτελεσμάτων αυτών ΙNFOBETO-ΣΕΗ πήγαν στο τελικό της 1ης Ιουνίου στη Νέα Σμύρνη.

Πιό άτυχη η ομάδα του ΒΗΜΑ FM 99,5/NEA που ήταν καλύτερη κυρίως στο Β ημίχρονο,κράταγε τη πρόκριση στα χέρια της μεχρι το 80΄,όπου στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Καρμάτης των Ηθοποιών με κεφαλιά ισοφάρισε και εδωσε τη πρόκριση στην ομάδα του,νωρίτερα στο 60ο λεπτό το ΒΗΜΑ/ΝΕΑ προηγήθηκε με 1-0 με το ΤΣΟΥΑΝΑΤΟ Ν.,με ατομική προσπάθεια και σουτ στη γωνία του ανήμπορου να αντιδράσει ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ.